AUTENTICKÝ POHYB: RANNÍ NALADĚNÍ

Ranní naladění je pohybově-meditační lekce, která vás postaví na nohy díky kombinaci autentického pohybu a mindfulness.

Ve stresu a bez dobrého zakotvení ve svém těle a v přítomnosti je náročné zachovat si vnitřní klid, plnit pracovní úkoly a zároveň se vztahovat k lidem s důvěrou, láskou a trpělivostí.

Na lekci naplníte potřeby vašeho těla i duše a načerpáte zdroje pro úspěšný zbytek dne. Dopřejte dobrou péči sami sobě a uděláte to nejlepší pro vaše vztahy i váš pracovní výkon.


Hlavní metodou, se kterou na Ranním naladění pracujeme, je autentický pohyb. Jde o pohyb, který nemá předepsanou podobu a vychází z aktuálních impulsů, pocitů a potřeb. Vyčistíme svou mysl, zakotvíme se v přítomnosti a necháme se vést moudrostí našeho těla. Více o autentickém pohybu si můžete přečíst zde.

Povedu Vás k napojení na tělo a uvolnění se do pohybu. Těšit se můžete také na rozmanité vůně a zvuk živých hudebních nástrojů, které vás uvedou do harmonie.

Během Ranního naladění na vás nejsou kladeny žádné nároky a můžete dělat jen to, co je vám příjemné. Dopřejete si čas pro sebe v pohybu nebo v klidu. Postavíte se pevně na své nohy a půjdete svým dnem s lehkostí, rozhodností a silou.

Setkáváme se každé úterý od 8 do 9 hodin v centru Kmen na adrese Lidická 28, Brno.

AKTUÁLNĚ JSOU LEKCE DO ODVOLÁNÍ POZASTAVENÉ.

Rezervujte si prosím své místo v rezervačním systému centra Kmen.

Jediné, co budete potřebovat, je pohodlné oblečení.